Oferta - agrest - Baranowscy

Idź do spisu treści

Menu główne:

Captivator
OPIS: Agrest czerwony Captivator - odmiana amerykańska. Krzew szybko rosnący, dorastający do 100 cm. wys. Odmiana bezkolcowa. Owoce średnie lub duże, czerwone, słodko-kwaśne. Dojrzewają w lipcu. Świetne do bezpośredniego spożycia i na przetwory.
Dr Rokula
OPIS: Agrest czerwony Dr Rokula - odmiana niemiecka. Krzew silnie rosnący o słabo rozłożystym pokroju. Owoce duże, początkowo jasnozielone, później czerwone, bardzo smaczne. Dojrzewają na początku lipca. Świetne do bezpośredniego spożycia, na przetwory i mrożenia.
Hinnonmaki Rot
OPIS: Agrest czerwony Hinonmaki Rot - odmiana fińska. Krzew o pokroju kulistym, spłaszczonym i dość słabym wzroście. Owoce średniej wielkości, kuliste, czerwone z wyraźnymi żyłkami. Miąższ słodko-kwaśny, bardzo smaczny. Dojrzewają na początku lipca. 
Kamieniar
OPIS: Agrest czerwony Kamieniar - odmiana ukraińska. Krzew o silnym wzroście i wzniesionym pokroju. Owoce średnie lub duże, owalne, czerwone. Dojrzewają pod koniec lipca. Odmiana plenna, polecana szczególnie do uprawy amatorskiej.
Pax®
OPIS: Agrest czerwony Pax - odmiana angielska. Krzew o pokroju rozłożystym i dość silnym wzroście. Owoce duże, ciemnoczerwone, smaczne. Dojrzewają w połowie lipca. Odmiana plenna, bezkolcowa. Polecana zarówno do nasadzeń towarowych jak i amatorskich.
Redeva
OPIS: Agrest czerwony Redeva - odmiana niemiecka. Krzew o wyprostowanym pokroju i średniej sile wzrostu. Owoce średniej wielkości, purpurowe, lekko owłosione, słodkie, lekko kwaskowate, łatwe do zbierania. Dojrzewają w połowie lipca. Bardzo plenna.
Remarka
OPIS: Agrest czerwony Remarka - odmiana niemiecka. Krzew o pokoju kulistym. Owoce ciemnoczerwone, duże, lekko eliptyczne, słodkie i aromatyczne. Dojrzewają na początku lipca.
Rolonda
OPIS: Agrest czerwony Rolonda - odmiana niemiecka. Krzew o dość silnym wzroście i słabo rozłożystym pokroju. Owoce średniej wielkości, ciemnoczerwone, lekko wydłużone. Dojrzewają w połowie lipca. Odmiana bardzo plenna. Polecana szczególnie do przydomowych ogródków. 
Biały Triumf
(White Smith)
OPIS: Agrest zielony Biały Triumf - odmiana angielska. Krzew o silnym wzroście i kulistym, zwartym pokroju. Owoce duże, kuliste, jasnozielone z białozielonymi żyłkami, bardzo smaczne i aromatyczne. Dojrzewają w połowie lipca, nie opadają. Odmiana polecana do uprawy amatorskiej i na plantacje.

Hinnonmaki Grün
OPIS: Agrest zielony Hinnonmaki Gelb - odmiana fińska. Krzew o dość słabym wzroście i pokroju kulistym, spłaszczonym. Owoce średniej wielkości, zielone z wyraźnymi żyłkami, słodkie i smaczne. Odmiana polecana szczególnie do uprawy amatorskiej.
Invicta
OPIS: Agrest zielony Invicta - odmiana angielska. Krzew o pokroju kulistym, luźnym i silnym wzroście. Owoce duże i średnie, zielonożółte, słodkawe i smaczne. Dojrzewają w połowie lipca. Nadaje się do zbioru kombajnem. Odmiana bardzo plenna, chętnie sadzona na plantacjach.
Mucurines
OPIS: Agrest zielony Mucurines - odmiana nieznanego pochodzenia. Krzew o dość silnym wzroście i zwartym pokroju. Owoce średniej wielkości do dużych, eliptyczne, zielone, smaczne. Dojrzewają w drugiej połowie lipca. Polecana zarówno do uprawy towarowej jak i amatorskiej. 

Reflamba
OPIS: Agrest zielony Reflamba - odmiana niemiecka. Krzew o silnym wzroście. Owoce kuliste lub podłużne, ciemnozielone, kwaskowate. Dojrzewają na początku lipca. Odmiana o dużej odporności i wysokiej jakości owoców. Świetna do przydomowego ogródka i na plantację.

Reverta
OPIS: Agrest zielony Reverta - odmiana niemiecka. Krzew o średniej sile wzrostu. Owoce duże o średniej wielkości, kuliste do owalnych, zielnożółte, bardzo smaczne. Świetne do bezpośredniego spożycia i na przetwory. Polecana do uprawy amatorskiej i na plantacje.
Hinnonmaki Gelb
OPIS: Agrest żółty Hinnonmaki Gelb - odmiana fińska. Krzew o dość słabym wzroście i pokroju kulistym, spłaszczonym. Owoce średniej wielkości, żółtawe z wyraźnymi żyłkami, winnosłodkie i soczyste. Odmiana polecana szczególnie do uprawy amatorskiej. 

 
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego